【przed Bazyleą 2017】 Nowy Bvlgari Nowy Ultra Cienki Tourbillon Szkieletowy

Witamy w Basel Watches, seria BVLGARI Bulgari Octo wprowadziła również szereg nowych produktów, a ten nowy i nowo wprowadzony ultra cienki tourbillon OCTO, tym razem w serii Octo, jest odpowiedzialny za wyświetlanie złożonych funkcji. Ponadto, prawdopodobnie wszyscy wciąż pamiętają poprzedni ultra-cienki tourbillon Octo. W końcu poprzednia praca była zegarkiem, który pobił najcieńszy rekord tego typu zegarków, a ta nowa praca jest również wynikiem ciągłego sukcesu Bulgari. Cienka praca.

Nowy ultra-cienki tourbillon szkieletowy Bulgari ma klasyczną estetykę Octo, a także ultra-cienkie funkcje, piękno mechanicznego świata można niewątpliwie zobaczyć przez pustą płytę czołową

Od momentu wprowadzenia na rynek seria Bulgari Octo pokazała swój awangardowy styl i wyrafinowane kunszt z obudową na 110 twarzy. Idealna proporcja i mocny włoski styl wyrażają idealne połączenie elegancji i męskości w jednym oddechu. Ponadto najbardziej imponująca jest cienkość serii Octo, która jest również świadectwem najlepszej technologii zegarmistrzowskiej Bvlgari.

Ręczny ruch nawijania BVL 268 można zobaczyć przez dolną pokrywę. Grubość tego ruchu wynosi tylko 1,95 mm, co jest obecnie również posiadaczem najcieńszego rekordu.

Nowy ultra cienki tourbillon szkieletowy OCTO jest wykonany z platyny, tworząc piękną, elegancką i nowoczesną atmosferę, jednocześnie przenosząc magiczny urok serii Octo na wyższy poziom. Ponadto jest wyposażony w całkowicie szkieletowy, ultra-cienki kaliber tourbillon BVL 268 z 253 częściami i nadal jest najcieńszym rekordzistą. Ten ruch jest obszyty 13 klejnotami i 8 łożyskami kulkowymi, aby zmniejszyć jego grubość. Jego częstotliwość wibracji wynosi 21 600 vph na godzinę i zapewnia 62-godzinną rezerwę mocy. Aby zapewnić wydajność i precyzję zegarka, sprężyna lufy wykonana jest z przesuwanej sprężyny, a rama tourbillon jest wyposażona w bardzo cienki ceramiczny mechanizm łożyskowy. Ten mechanizm jest wyposażony w lufę z trzema zestawami łożysk kulkowych. Innowacja polega na tym, że wysokość lufy jest podwojona, co zwiększa rezerwę mocy o prawie 80%. Osiągnięcie to osiąga się tylko dzięki wyjątkowo cienkiemu tourbillon .

Materiał platynowy / BVL 268 Mechanizm ręcznego nawijania / Wskazanie godziny i minuty / Urządzenie Tourbillon / Szafirowy kryształ, Przezroczysta tylna pokrywa / Wodoodporny 30 metrów / Średnica 44 mm