Boll Wprowadza Na Rynek Nowy Zegarek Trainmaster Kelvin

Według wartowni Bor Watch, urodzony w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych, niedawno wprowadził na rynek swój najnowszy zegarek z serii Trainmaster.

 W rzeczywistości seria Bormaster Trainmaster narodziła się w uznaniu szefa kolei, który jest odpowiedzialny za nadzorowanie sprawnego funkcjonowania sieci kolejowej. Szef kolei musi zająć się wieloma aspektami pracy kolei, w tym wdrażaniem polityki firmy, nadzorowaniem pociągów, stacji i pracowników, zarządzaniem testami eksploatacji pociągów i programami bezpieczeństwa, kontrolowaniem kosztów i badaniem wypadków kolejowych i więcej. Ta seria zegarków naturalnie odzwierciedlała pierwszy zegarek z wygrawerowanym „Bohr Standard” roku, który również symbolizował niezawodność i precyzję, zapewniając bezpieczną eksploatację pociągów.

 Uruchomiony tym razem zegarek trenera pociągu Kelvina jest w rzeczywistości pamięci dwóch wielkich fizyków, są to William Thomspon i Baron Kelvin. Skala temperatury termodynamicznej lub bezwzględna skala temperatury jest jednostką temperatury w Międzynarodowym Układzie Jednostek. Ta skala temperatur została wynaleziona przez pierwszą generację irlandzkiego Kelvina Lorda Kelvina i nosi nazwę od nazwiska wynalazcy Kelvins.

 Nazwa zegarka Trainmaster Kelvin jest również w pamięci tego wielkiego fizyka, ponieważ zegarek jest ustawiony na godzinie 6 z wyświetlaczem temperatury 35 ° -45 ° C. Innymi słowy, dzięki zasadzie działania fizycznego zegarek może mierzyć temperaturę zewnętrzną.

 Wszystkie te magiczne funkcje są umieszczone w obudowie o średnicy 39,5 mm, wykonanej z różowego złota i zaprojektowanej z paskiem i klamrą. Oczywiście inną dużą cechą zegarka Bolt jest jego potężna funkcja świetlna: Wszystkie zegarki BALL zawierają rodzaj samozapalającej się miniaturowej lampy gazowej, która jest 100 razy jaśniejsza niż tradycyjna powłoka świetlna. To nowe źródło światła nie wymaga zewnętrznego oświetlenia, aby „zapalić” wskaźnik i / lub powłokę na tarczy, aby świeciła i działała przez 25 lat.

 Ta technologia przeszła przez trzy etapy badawcze, a postęp każdego etapu sprawił, że gaz 3H stał się bardziej stabilny i zwiększyła jasność. Lampa gazowa 3H firmy BALL Watch uszczelnia czysty gaz 3H w próżniowej szklanej rurce. Wewnętrzna ściana tuby jest substancją, która emituje zimne światło i emituje zimne światło po kontakcie z elektronami gazu 3H. Uruchomiony tym razem zegarek Trainmaster Kelvin będzie ograniczony do 600 sztuk.