Cartier Otwiera Największy Butik W Harrods W Londynie

Cartier ściśle współpracował z Haroldem i architektem Laurą Gonzalez, aby ponownie otworzyć butik marki Fine Jewellery. Po renowacji butik Cartier podwoił swoją witrynę sklepową. Dawny Luksusowy Pokój Biżuterii został przebudowany na trzeci pokój Biżuterii. Haute Horlogerie został również rozszerzony z jednego piętra na dwa piętra, ze specjalnymi wejściami prowadzącymi bezpośrednio na ulicę.

   Nowy butik Cartier jest urządzony w antycznym brązie, na wystawie prezentują się meble ze szlachetnego drewna i szkła oraz wspaniałe geometryczne żyrandole na środku sufitu. Butik przyjmuje otwarty design z prywatnym salonem, strefą diamentów, strefą kobiet i męską, dzięki czemu klienci mogą doświadczyć bogatego i kompleksowego świata marki.

   Laurent Feniou, dyrektor zarządzający Cartier w Wielkiej Brytanii, powiedział: „Zarówno Cartier, jak i Harold zostali założeni w połowie XIX wieku i po ponad 150 latach energicznego rozwoju są teraz znani z przywiązania do luksusowej estetyki, najwyższej jakości, wyjątkowej osobowości i wspólnego dziedzictwa. Cartier Nowy butik Harolda będzie historyczny. ”