Collision Passion Tag Heuer Carrera Series Zegarek Męski Rekomendacja

Założony w 1860 roku szwajcarski awangardowy pionier precyzyjnego zegarmistrza TAG Heuer jest znany w branży zegarków ze względu na unikalny design chronografu i wyjątkową jakość. TAG Heuer Carrera to główna seria marki, głównie modele sportowe. W porównaniu z innymi seriami, takimi jak nurkowanie, Monaco, Lincoln i inne, Carrera jest stosunkowo dużą kategorią, od zwykłych modeli po modele czasowe, od wejścia Od etapu zaawansowanego po najlepsze zegarmistrzostwo, Carrera ma wszystko. Dzisiaj doceniamy ten zegarek CAS2111.FC6292 z serii TAG Heuer Carrera.
 Zegarek CAS He11 Carrera z serii CAS2111.FC6292 jest wyjątkowo awangardowy, sportowy i subtelny i po prostu niewytłumaczalny. Średnica stołu 41 mm wyraźnie podkreśla skalę wybierania. Obudowa jest polerowaną obudową ze stali nierdzewnej, a jej jasny metaliczny kolor jest pełen zdecydowanej osobowości. Obudowa jest wyposażona w polerowaną nierdzewną ramkę ze stali nierdzewnej, która jest przymocowana do tarczy za pomocą dwustronnego szafirowego kryształu z powłoką przeciwodblaskową. Najważniejszym wydarzeniem na obudowie są jej występy, które nie są jak tradycyjne zaokrąglone rogi w kształcie łuku lub zakrzywione uszy itp. Jego występy są proste i ostre, jak diamentowy uchwyt, dzięki czemu cały zegarek jest publicznie Łuki gwiezdne wyróżniają się jak księżyc. Tarcza ma biel jako główny kolor i jest ozdobiona cyframi arabskimi. Jest modna i nowoczesna. Wszystkie wskazówki są ozdobione niebieską farbą, która jest bardzo awangardowa. Tarcza wykorzystuje efekt grawerowania FLINQUE, aby wyróżnić dwie wytłoczone tarcze chronografu. Układ jest elegancki i modny, awangardowy i żywy, i ma niepowtarzalny styl. Na zaczepach przymocowany jest niebieski skórzany pasek ze skóry aligatora, który nie jest odporny na erozję potu i innych żrących płynów, ale w pełni pokazuje awangardowy styl przed publicznością.

Zegarek Carrera CAS2111.FC6292 zgodny z filozofią zegarmistrzowską marki, idealne połączenie stylu sportowego i awangardowego, z prostymi i praktycznymi funkcjami, idealny dla całej serii. Tradycyjny chronograf Carrera Calibre 16 dodatkowo udoskonala serię Carrera, wprowadzoną po raz pierwszy w 1964 roku, i prezentuje ją ponownie z bardziej stabilnymi funkcjami. Wodoodporny do 100 metrów, 30 minut i 12-godzinnego timera, okno wyświetlania kalendarza, małe pokrętło sekundowe, które są tak bezpretensjonalne, że są standardem w chronografie, ale są również istotną funkcją. W hołdzie amerykańskiej autostradzie La Pan seria Carrera oparta jest na chronografach i prezentuje sportowy styl. Zegarek Carrera CAS2111.FC6292 ukrywa okno kalendarza w 12-godzinnej tarczy chronografu, a ponadto dwustronne wykończenie przeciwodblaskowe poprawia czytelność czasu.
 Zegarek TAG Heuer Carrera CAS2111.FC6292 używa mechanizmu Cal.16, ten ruch jest przerobiony z mechanizmu ETA 7750, w zasadzie taki sam jak ETA 7750, to mechanizm samozwijający się, o średnicy 30,4 mm, z szybką regulacją kalendarza Instytucje szkolne. Ruch 7750 jest jednym z trzech ruchów asa ETA (pozostałe dwa to 2842-2 i 2892-A2). Najbardziej reprezentatywnym układem jest ustawienie dwóch tarcz chronografu i małej tarczy sekundowej na 6, 9 i 12 Lokalizacja punktu Główne ruchy TAG Heuera to Cal.5, Cal.7, Cal.16, Cal.36 itd., Natomiast główny ruch TAG Heuera to Cal.36, z dokładnością do 1/10 sekundy.

 Zegarek TAG Heuer CAS2111.FC6292 jest pozycjonowany jako wysokiej klasy model w cenie około 36 000. Niepowtarzalny wygląd, pomalowane na niebiesko wskazówki, grawerowanie FLINQUE, ciemnoniebieski pasek, kultowy układ tarczy mechanizmu 7750, obudowa ze stali nierdzewnej, dwustronne lustro przeciwodblaskowe, średnica 41 mm, całość mówi o sporcie, Awangardowy, modny i elegancki styl TAG Heuer. Funkcjonalnie dodaje wiele radości do codziennego życia. 100 metrów wodoodporności, pływanie? Prysznic? Deszcz Nurkowanie z rurką? Nie ma jednak problemu, że wodoodporny pierścień jest stosunkowo łatwy do starzenia, więc musi być testowany i konserwowany co najmniej co dwa lata, nie mówiąc już o funkcji pomiaru czasu. Długość spotkania, długość biegu, ile czasu zajmuje powrót do domu z firmy … możesz go przetestować, jak chcesz. Wszystkie te funkcje wymagają rygorystycznego i skrupulatnego ruchu, który został zmieniony z ruchu Cal.16 z ruchu 7750, który ma częstotliwość wibracji 4 Hz, rezerwę mocy około 42 godzin, 25 klejnotów i jest ozdobiony wzorem fal Genewy. Wróć, aby zobaczyć subtelne ruchy tego ruchu.
Zegarek TAG Heuer CAS2111.FC6292, jako członek serii Carrera, dziedziczy unikalne DNA tej serii, stosując do niego elementy wyścigowe, pokazując w języku hiszpańskim znaczenie „carrera”, pasję, przygodę i heroizm.
 Obejrzyj szczegóły: heuer / 10973 /