Extreme Sport Audemars Piguet Royal Oak Messi Limited Chronograph

„Niezależnie od tego, czy chodzi o piłkę nożną, czy horologię, talent i elegancja nie wystarczą. Rygor i precyzja są niezbędne.” Leo Messi. W 1875 roku Jules Louis Audemars i Edward Auguste Piguet, dwaj młodzi pasjonaci zegarmistrzów, założyli fabrykę zegarków Audemars Piguet w Vallée de Joux w Szwajcarii. Mieli wtedy marzenie: chcieli ukończyć wszystkie procesy zegarmistrzostwa – od wstępnego projektu do produktu końcowego – pod jednym dachem. To odważne wyzwanie, ale połączenie tradycyjnych umiejętności z innowacyjnym myśleniem to bardzo mądry wybór. Od tego czasu fabryka zegarków Audemars Piguet doskonale łączy tradycyjny kunszt i innowacyjną technologię pod warunkiem całkowitej niezależności, stając się liderem w dziedzinie sztuki zegarków. Po 40 latach chwalebnej historii seria Royal Oak, klasyk zegarków sportowych, po raz kolejny napisała nowy rozdział w branży zegarmistrzowskiej. Z okazji rocznicy tej serii Audemars Piguet specjalnie wyprodukował dwa platynowe zegarki i wypuścił chronograf 41 mm w imieniu Messi, najlepszego piłkarza na świecie. Będzie to wyjątkowa edycja specjalna Royal Oak 2012. Trzy różne modele, ograniczone do 1000 sztuk, limitowana edycja Royal Oak Leo Messi z serii Royal Oak Messi, niezależnie od tego, czy jest to wybór materiału, unikalny design czy innowacyjna technologia, wszystkie pokazują ten słynny styl.
Jako wybitny sportowiec Messi jest zafascynowany awangardową modą Audemars Piguet, unikalnym designem i precyzyjną technologią, a także długą historią i nieśmiertelną wartością Audemars Piguet. Od 2010 roku został ambasadorem marki Audemars Piguet, dzieląc wspólne wartości z tą najlepszą szwajcarską marką zegarków: najwyższą jakość, uczciwość i niezawodność. Na podstawie tych konsensusów postanowił współpracować z Audemars Piguet. Audemars Piguet jest jedną z niewielu szwajcarskich fabryk zegarków, które nadal są zarządzane przez rodzinę założyciela.
 Niektórzy piłkarze mogą walczyć z jednym wrogiem i stu, aby wygrać. Niektórzy sportowcy są dobrzy we współpracy i motywowaniu potencjału innych graczy. Messi to piłkarz, który może wybrać jeden i dwa. Ten utalentowany argentyński piłkarz w wieku 24 lat napisał kolejną legendę w historii futbolu. Trzy razy wygrał Ballon d’Or i kilkakrotnie został wybrany najlepszym piłkarzem, prowadząc Barcelonę do pięciu tytułów La Liga i stając się potrójną koroną Ligi Mistrzów. Messi ma na sobie koszulkę numer 10 i na nowo napisał historię futbolu dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, silnej pracy zespołowej i poczuciu uczciwej rywalizacji. Elegancki ruch, wspólna pogoń W 1972 roku Messi jeszcze się nie urodził. W tym roku Audemars Piguet wprowadził wysoce innowacyjny zegarek, starannie zaprojektowany przez czarodzieja zegarków Géralda Gentę o nazwie Royal Oak. Jest wykonany ze stali nierdzewnej i wyposażony w bardzo cienki, samonakręcający się mechanizm mechaniczny, który jest porównywalny do złota. Narodził się pierwszy luksusowy zegarek sportowy. Jego estetyczny wygląd (ośmiokątna ramka, obudowa o średnicy 39 mm, stopniowo zmniejszana szerokość bransoletki ze stali nierdzewnej) łamie tradycyjne zasady. Czterdzieści lat później kolekcja Royal Oak wciąż stoi, kontynuując swój elegancki atletyczny wizerunek.
Limitowany chronograf Royal Oak Messi jest ograniczony do 1000 sztuk: 500 modeli ze stali nierdzewnej / tantalu, 400 modeli róży / tantalu i 100 modeli platyny / tantalu.
 W 2005 r. Messi i Audemars Piguet nawiązali pierwsze połączenie. Aby uczcić swój pierwszy tytuł La Liga, najlepszy hiszpański klub piłkarski, w którym grał, dał mu zegarek Royal Oak, który pokochał go od pierwszego wejrzenia. Pomiędzy obiecującym argentyńskim graczem a zegarkiem o niezwykłym designie właśnie rozpoczął się romans. Dlatego Messi zaczął kolekcjonować zegarki Royal Oak i od tego czasu został ambasadorem marki Audemars Piguet w 2010 roku. Jako nieśmiertelna legenda pomocnik reprezentacji Argentyny Messi wyróżnia się urokiem swojej osobowości. Jest lojalny i lojalny, do klubu dołączył w wieku 14 lat. Do dziś gra w klubie. Jest hojny i założył fundację w 2007 r., Aby pomóc biednym dzieciom, zapewnić im możliwości edukacyjne i świadczenia medyczne. Jest bezinteresownie oddany i jest twarzą UNICEF-u. Jest lojalny wobec swojej rodziny i jest pod wrażeniem rodziny, która wspierała jego karierę piłkarską.
Ograniczony chronograf Royal Oak Messi Messi, nr 26325TS.OO.D005CR.01, koperta ze stali nierdzewnej (41 mm), ramka tantalowa, samoczynny ruch mechaniczny Audemars Piguet 2385, rezerwa mocy około 40 godzin, Genewa Côtes de Genève i perlé, jednoczęściowa automatyczna tarcza z 18-karatowego złota, godziny, minuty, małe sekundy, wyświetlacz daty, chronograf, szafirowe lustro z powierzchnią lustrzaną przykręcone powłoką antyrefleksyjną Korona, wodoodporny do 50 metrów, koperta ze stali nierdzewnej z wygrawerowanym napisem „ROYAL OAK LIMITED EDITION (Royal Oak Limited Edition)” i „LEO MESSI”, ciemnoszara tarcza szczotkowana, aplikowane znaczniki godzin, Royal Dłonie z białego złota dębowego, pokryte powłoką fluorescencyjną, ciemnoszary ręcznie szyty pasek ze skóry krokodyla ze skóry krokodyla, składana klamra ze stali nierdzewnej w stylu AP, z czarnym gumowym paskiem, ograniczona do 500 sztuk.
 Jako wybitny sportowiec Messi jest zafascynowany awangardową modą Audemars Piguet, unikalnym designem i precyzyjną technologią, a także długą historią i nieśmiertelną wartością Audemars Piguet. Od 2010 roku został ambasadorem marki Audemars Piguet, dzieląc wspólne wartości z tą najlepszą szwajcarską marką zegarków: najwyższą jakość, uczciwość i niezawodność. Na podstawie tych konsensusów postanowił współpracować z Audemars Piguet. Audemars Piguet jest jedną z niewielu szwajcarskich fabryk zegarków, które nadal są zarządzane przez rodzinę założyciela. Kiedy spotykają się precyzja i entuzjazm: seria Messi i Royal Oak – historia o niezwykłym znaczeniu Pasja, precyzja i rygor to wartości wspólne dla Messi i Audemars Piguet. Oczywiście współpraca między najlepszymi graczami na świecie i Le Brassus wkrótce się rozpocznie … „Aby złamać zasady, musisz je najpierw opanować” – obserwuj Koncepcja marki zawsze była, Audemars Piguet postanowił przełamać głęboko zakorzenione żywiołowe cechy serii Royal Oak, wprowadził na rynek tę limitowaną edycję 1000 zegarków: zegarek ma większy pasek ze skóry krokodyla zamiast bransoletki ze stali nierdzewnej, Przeprojektuj tarczę, nie zachowując tradycyjnego wzoru kratki Tapisserie, i użyj materiału rzadko używanego w zegarmistrzowskim tantalu.
Chronograf Royal Oak Messi Limited Edition z wygrawerowanym napisem „ROYAL OAK LIMITED EDITION” i „Leo Messi”
Pierwszy chronograf Royal Oak z limitowanej edycji 41 mm
 Limitowana edycja zegarka Royal Oak Messi jest ograniczona do 1000 sztuk (dostępnych w stali nierdzewnej / tantalu, różowym złocie / tantalu i platynie / tantalu), co jest wyjątkowe i wyjątkowe. Średnica 41 mm nadaje mu stylowy, klimatyczny, ale dyskretny charakter. Jednocześnie ten limitowany model zastępuje tradycyjną bransoletę ze stali nierdzewnej paskiem ze skóry krokodyla i mocuje bardziej sportowy pasek gumowy. Elegancka i prosta tarcza Royal Oak Collection Messi Limited Edition nie jest zgodna z kultowym wzorem „Tapisserie” z Royal Oak Collection. Modele ze stali nierdzewnej i różowego złota mają pionową szarą szczotkowaną ciemnoszarą tarczę z białymi i różowozłotymi znacznikami godzin, podczas gdy model platynowy ma ciemnoniebieską tarczę z indeksami białego złota. Obrzeże trzech modeli chronografu i małych sekund ozdobione jest delikatnym srebrnym pierścieniem w kształcie pierścienia.
Zegarek Royal Oak Collection Messi Limited Edition, nr 26325OL.OO.D005CR.01, koperta 18K w kolorze różowego złota (41 mm), ramka tantalowa, samoczynny mechanizm mechaniczny Audemars Piguet 2385, 40-godzinna rezerwa chodu, Fala genewska Côtes de Genève i perłowa kropka perłowa, rodowane, jednoczęściowy automatyczny zegarek z 18-karatowego złota, godziny, minuty, małe sekundy, wyświetlanie daty, chronograf, szafirowe szkło Odblaskowe wykończenie, zakręcana korona, wodoodporny do 50 metrów, koperta z 18-karatowego różowego złota z wygrawerowanym napisem „ROYAL DĄB LIMITOWANA EDYCJA” i „LEO MESSI”, ciemnoszara polerowana tarcza, Różowo-złote znaczniki godzin, wskazówki z dębu królewskiego z różowego złota, fluorescencyjna powłoka, ciemnopopielaty ręcznie szyty pasek ze skóry krokodyla, zapięcie ze złota 18K AP i jedno czarne w zestawie Limitowana edycja 400 gumowych pasków.
 Ramka zegarka Royal Oak Messi Limited Edition jest wyposażona w 8 polerowanych śrub sześciokątnych z białego złota, a połączenie paska wykonane jest z metalicznego tantalu, który lekko świeci na niebiesko-szary kolor. Te unikalne odcienie pochodzą z zastosowania tantalu, który ma niesamowitą odporność na korozję i wyjątkowo wysoką gęstość (jego gęstość jest dwa razy większa niż stali), co sprawia, że ​​niezwykle trudno jest go obrabiać i polerować. Ten model jest ograniczony do 1000 sztuk: 500 modeli ze stali nierdzewnej / tantalu, 400 modeli różanych / tantalowych i 100 modeli platynowych / tantalowych. Każdy zegarek jest wyposażony w oryginalne etui w kształcie pudełka po butach z powierzchnią lakierowaną fortepianem i nadrukowaną nazwą Messi od wewnątrz. Chronograf Royal Oak jest wyposażony w samozwijający się mechanizm 2385 z godzinami, minutami, małymi sekundami, datownikiem i chronografem. Mechanizm składa się z 304 elementów, 40-godzinnej rezerwy mocy i częstotliwości wibracji (3 Hz) 21 600 razy na godzinę. Wyposażony w jednoczęściowy automatyczny dysk z 18-karatowego złota.
Ref. 26325PL.OO.D310CR.01, koperta platynowa (41 mm), ramka tantalowa, samonakręcający się mechanizm mechaniczny Audemars Piguet 2385, 40-godzinna rezerwa chodu, Côtes de Genève i perłowy krąg Dekoracja Perlé, jednoczęściowa automatyczna tarcza z 18-karatowego złota, godziny, minuty, małe sekundy, wyświetlanie daty, chronograf, szafirowe szkło kryształowe z powłoką antyrefleksyjną, wkręcana korona, wodoodporny 50 metrów, platynowy spód Grawerowane „ROYAL OAK LIMITED EDITION (Royal Oak Series Limited Edition)” i „Leo Messi”, ciemnoniebieska szczotkowana polerowana tarcza, inkrustowane znaczniki godzin, wskazówki Royal Oak z białego złota, powłoka fluorescencyjna, ciemnoniebieski Ręcznie szyty pasek ze skóry krokodyla „duża kwadratowa skala” ze składaną klamrą ze słowem platyny AP jest wyposażony w czarny gumowy pasek. Limitowana edycja 100 sztuk.
 Messi powiedział: Na boisku piłkarskim uważam, że trzeba być rygorystycznym i pragmatycznym oraz dążyć do piękna działania; działanie musi być precyzyjne i zdecydowane; praca i relaks muszą być zrelaksowane. W rzeczywistości boisko do piłki nożnej jest jak pole zegarków i zegarów, jeśli nie ma ścisłego i precyzyjnego doświadczenia, umiejętność i elegancka postawa są po prostu nicością. Zegarki Royal Oak to zarówno zegarki sportowe, jak i luksusowe. Miałem szczęście, że otrzymałem ten prezent w 2005 roku, mój pierwszy zegarek Royal Oak. Od razu zakochałem się w tym zegarku, który jest wyjątkowy w konstrukcji, mocny i charakterystyczny. Stopniowo miłość do niego rosła z dnia na dzień, więc zacząłem zbierać tę serię zegarków. I zacząłem rozumieć wyjątkową wartość Audemars Piguet: szacunek dla tradycji, dążenie do jakości, innowacji i stylu.
Limitowany chronograf Royal Oak Messi Messi jest ograniczony do 1000 sztuk: 500 modeli stalowych / tantalowych, 400 modeli różanych / tantalowych i 100 modeli platynowych / tantalowych. Każdy zegarek jest wyposażony w oryginalne etui w kształcie pudełka po butach z powierzchnią lakierowaną fortepianem i nadrukowaną nazwą Messi od wewnątrz.
 Odkryłem również, że w dziedzinie haute horlogerie Audemars Piguet jest jednym z niewielu zegarmistrzów wciąż kontrolowanych przez rodzinę założyciela, którzy utrzymują niezależność. Szczególnie to doceniam. Ponieważ dzisiejszy świat biznesu jest zawsze kontrolowany przez te duże grupy, myślę, że słowo „niezależność” stanie się synonimem „odwagi” w przyszłości. Jeśli odwadze brakuje elegancji, staje się bez znaczenia. Podobnie jak piłka nożna. Możesz wziąć piłkę we wszystkich przeciwników, aby wykonać najpiękniejsze ruchy techniczne, ale ostatecznie, jeśli twoja drużyna upadnie, twoje wspaniałe umiejętności będą bez znaczenia. Mam zaszczyt uczestniczyć w projektowaniu limitowanej edycji zegarka Royal Oak Collection Messi i mam zaszczyt nazwać mój zegarek swoim imieniem.