Hublot Otwiera Sklep Madison Avenue W Nowym Jorku

www.worldwatchweb.com – Powierzchnia prawie 300 metrów kwadratowych – w tym bardziej prywatny salon salonowy na antresoli – prawdziwy świat Hublot. Adres tego butiku jest prestiżowy, ponieważ budynek jest częścią zabytkowego domu Madison od XIX wieku i znajduje się na bloku, który obejmuje najwspanialszą rezydencję.

Sklep wykorzystuje tę samą koncepcję, co sklep Hublot Hublot Paris Place Vendome, który został otwarty kilka tygodni temu. Słynny nowojorski architekt Peter Marino reinterpretuje koncepcję z koncepcją marki, używając takich rzeczy jak brąz, naturalny jeleń Materiały, takie jak skóra lub heban, są używane do zapewnienia cichej i ciepłej atmosfery.

Innowacyjny techniczny bliski kontakt z Hublotem można osiągnąć dzięki niespotykanemu nowemu dużemu stołowi Raptor autorstwa Xaviera Dietlina, którego szkło LCG Madison doskonale ozdabia gablotę zegarka, a trójwymiarowy silnik kosmiczny pozwala oglądać zegarek ze wszystkich stron. Wreszcie wielki ekran ze Szwajcarii transmituje wydarzenia Hublot na całym świecie.
Hublot otworzył dwa butiki w Bal Harbour i Boca Rato, Miami, USA. Niedługo otworzą się także butiki w Beverly Hills i Las Vegas.
HUBLOT BOUTIQUE Hub, Nowy Jork, 10065, 692 Madison Avenue
Oryginalne źródło: Hublot
www.hublot.com
(Proszę podać zegarki-for-china.com)