Kontynuuj Pisanie Pięknego Rozdziału Montblanc Bohème Perpetual Calendar Jewellery Watch

W oparciu o dwa warsztaty zegarmistrzowskie zlokalizowane w LeLocle i Villeret w Szwajcarii, Montblanc opanował wszystkie tradycyjne rzemiosło i techniki szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Zegarek biżuterii Bohème Perpetual Calendar, będący wizytówką serii Montblanc Bohème, dowodzi dojrzałego, niezależnego i zdecydowanego piękna współczesnych kobiet, a mechaniczny mechanizm wiecznego kalendarza określa funkcje zegarków damskich. Przenieś to na zupełnie nowy poziom. Dziś Watch House przedstawia zegarków jubilerskich Montblanc Bohème Perpetual Calendar, model referencyjny: 112503.

Nowe zegarki Montblanc z serii Bohème są specjalnie zaprojektowane dla kobiet i stanowią nową interpretację tradycyjnego szwajcarskiego zegarmistrzostwa, a dzięki wyjątkowemu stylowi i eleganckiemu wzornictwu dodają wspaniały rozdział współczesnego zegarmistrzostwa do tradycyjnej technologii zegarmistrzowskiej.

Koperta tego zegarka o średnicy 36 mm jest elegancka i hojna, a dbałość o szczegóły sprawia, że ​​zegarek nie tylko kojarzy się ze szwajcarskim zegarmistrzostwo, ale także w żywy sposób przedstawia elegancję i pewność siebie współczesnych kobiet.

Ten zegarek jest wyposażony w szafirowe szkło w kształcie kopuły, które jest poddane obróbce antyrefleksyjnej, z transmisją czystego światła i pięknymi diamentami na cienkiej ramce.

Na szczycie pięknie ukształtowanej korony w kolorze różowego złota 18K inkrustowany jest diamentem o szlifie patentowym Montblanc, przedstawiającym sześciokątne białe logo Montblanc, co świadczy o wyróżniającej się tożsamości marki.

Ramka w kolorze różowego złota 18K jest osadzona na 62 najlepszych diamentach Wesselton o wadze około 0,4588 karatów, lśniących jasno, gdy nadgarstek się obraca.

Grubość tego zegarka wynosi około 10,05 milimetra. Okrągła obudowa oparta jest na prostocie, z występami w kształcie pazurów, które wyjątkowo kształtują obudowę. Pasuje również do nadgarstka, modyfikując linie obudowy.

Ten zegarek jest również wyposażony w wieczny kalendarz, wyświetlacz tygodnia i miesiąca oraz inne złożone funkcje. Cztery wewnętrzne tarcze mają dobrze wyważony układ. Delikatna dekoracja tarczy jest subtelna i dopracowana.

Delikatne pozłacane wierzby w kształcie dłoni powoli obracają się na delikatnie zdobionej srebrnej tarczy, która cicho przedstawia upływ czasu, a cyfry arabskie na krawędzi tarczy są inkrustowane delikatnymi trójwymiarowymi okrągłymi skalami.

Obudowa z tyłu wykonana jest z 18-karatowego różowego złota i ma szafirowy kryształ, dzięki czemu ma piękny mechaniczny ruch na pierwszy rzut oka. Zegarek jest wodoodporny do 30 m. Jest wyposażony w samozwijający się mechanizm MB29.15 z 25 łożyskami z kamieni szlachetnych. Częstotliwość ruchu wynosi 28 800 razy / godzinę i może zapewnić rezerwę mocy około 42 godzin.

Ten zegarek jest połączony z eleganckim czarnym skórzanym paskiem ze skóry aligatora i łatwą w użyciu klamrą w kolorze różowego złota 18K, wyśmienitą bez przesady, podkreślającą piękno kobiet.

Podsumowanie: Montblanc Bohème Perpetual Calendar Jewellery Watch stanowi esencję technologii zegarmistrzowskiej marki i stał się modelem tradycyjnego zegarmistrzostwa i wyjątkowo estetycznego wzornictwa z wyjątkowym detalem. Pokazuje także współczesne dążenie kobiet i zrozumienie złożonych funkcjonalnych zegarków mechanicznych, które rodzą się dla kobiet, i dodaje wspaniały rozdział nowoczesnego zegarmistrzostwa do tradycyjnej technologii zegarmistrzowskiej o niepowtarzalnym stylu i eleganckim wyglądzie. (Watch / Picture Watch House Xiao Sen)