Limitowana Kolekcja Platynowa Watch Excellence Platine

Vacheron Constantin Collection Platynowy zegarek z limitowanej kolekcji Platine, ta seria jest nowym członkiem eleganckiej serii Patrimony Contemporaine zegarka Excel Platine. Po raz pierwszy ta klasyczna haute horlogerie ma średnicę 42 mm, jest niezwykle rzadka i ograniczona do 150 sztuk.

Zegarek Platine Excellence

W tym samym duchu doskonałości, to błyszczące „pudełko na biżuterię” musi zawierać niezwykły skarb mechaniczny – i rzeczywiście, skrzynia jest wyposażona w legendarny ultracienki, samonakręcający się mechanizm mechaniczny Calibre1120, w całości autorstwa Vacheron Constantin (Vacheron Constantin) Niezależnie badał i rozwijał reputację Genewy.
Zegarek Platine Excellence
Zegarek Platine Excellence
Previous Poprzedni, ultra cienki, samonakręcający się zegarek Patrimony Contemporaine z kopertą o średnicy 40 mm znalazł nowe pole działania, spełniające oczekiwania koneserów, którzy chcą wyjątkowej i absolutnie eleganckiej obecności na nadgarstku.
Zegarek Platine Excellence
Zegarek Platine Excellence

Z pięknymi prostymi liniami, smukłymi konturami i wyraźną tarczą, ta nowa obudowa o średnicy 42 mm z przezroczystą obudową nadal prezentuje ponadczasowy design, odnosząc tak samo trwały sukces jak jego poprzednik.