Męski Zegarek Z Serii Mido Commander Series

Prosta moc, prawdziwa osobowość: męski zegarek z serii Commander
Nowe szwajcarskie zegarki Mido

 Sukces reprezentuje okres krzykliwego chrztu, postawy malejącej złożoności i siły powrotu do prawdziwego ja. Osobowość jest zakorzeniona w stanowczości serca, pewności bycia obojętnym wobec świata i wytrwałości. Przez cały wiek Wieża Eiffla działała jak dowódca z głębokim zrozumieniem świata, wykorzystując swoją mądrość i otwartość do osobistej interpretacji tej „prostej siły i prawdziwej osobowości”. Dla szwajcarskiego Mido dołączenie do zegarka wyjątkowego stylu o uhonorowanej od dawna architekturze i stworzenie produktu o jakości nadgarstka, który „inspiruje wieczność”, jest jego niezachwianym dążeniem w ubiegłym wieku. Zegarki z serii Commander są właśnie ucieleśnieniem ducha tej marki.

 Mocą prostoty jest moja osobowość: męskie zegarki dowódcy

 Szwajcarska seria Mido Commander narodziła się w 1959 r. Jej inspiracją jest znana na całym świecie Wieża Eiffla. Okrągła obudowa i materiały stalowe przedstawiają krzywą od iglicy do podstawy wieży, gładką i mocną; minuty Siatka na płycie jest wykwintna i subtelna, co jest dokładnie takie samo jak kształt stalowego pręta na środku wieży Eiffla, który jest solidny i pełen siły. Seria Mido Commander jest symbolem otwartości i pewności siebie. Ten projekt prawie się nie zmienił w ciągu ostatniego półwiecza. Duża tarcza, dokładne odczyty i okrągła ramka. Zawsze używana była seria Commander. Odwieczny klasyczny styl kontynuuje legendę. Nowy męski zegarek z serii Mendo Commander wprowadzony na targi zegarków w Bazylei zasadniczo kontynuuje istotę prostego i eleganckiego designu tej serii, a detale i wewnętrzna konfiguracja są wyposażone w innowacyjne próby dotrzymania kroku czasom. Wyrafinowany zaawansowany automatyczny mechanizm ETA, srebrna tarcza z szafirowym lustrem błyszczącym światłem słonecznym, wyjątkowa koperta pozłacana PVD ze stali nierdzewnej i wyjątkowa różowa skala ze złotym i srebrnym zegarkiem ze stali nierdzewnej Pasek jest w pełni powściągliwy i luksusowy. Średnica koperty wynosi 40 mm, a dłonie są super czyszczone za pomocą Super-LumiNova®, dzięki czemu odczyty nocne są wyraźniejsze i wygodniejsze. Wbudowany uchwyt jest wodoodporny do 50 metrów, dzięki czemu jest funkcjonalny. Nie gorszy.

 Oprócz polerowanego paska ze stali nierdzewnej z tarczą w kolorze różowego złota, model ten oferuje również srebrną tarczę z brązowym skórzanym paskiem, szarą tarczę w kolorze antracytowym z czarnym skórzanym paskiem oraz szarą tarczę w kolorze antracytowym z skórzanym paskiem w kolorze antracytu. Różne potrzeby na każdą okazję.

 Po transformacji „rozproszenia hałasu i powrotu do prawdziwego ja” wytrąciło się dążenie do prostoty i spokoju. Wytrwałość nie reprezentuje monotonii i uporu, ale odwagę do odkrywania esencji i esencji oraz prawdziwego i czystego umiłowania próżności. Ta niska i silna postawa wobec życia jest sukcesem każdej ciernistej osoby. Portret mentalności Rui Shi.