Niezależny Zegarmistrz Na Wystawie

W porównaniu z dużymi markami i dużymi markami niezależne marki zegarmistrzowskie są bardziej atrakcyjne dla obserwujących, z jednej strony liczba takich zegarków jest ograniczona i cenna, z drugiej – wyjątkowa osobowość i styl. Technologia jest bardzo kolekcjonerska.
Odszyfruj niezależnego zegarmistrza
Kiedy główne marki mogą korzystać z nowoczesnych komputerów i mechanizacji do produkcji dziesiątek tysięcy zegarków rocznie, niezależni zegarmistrzowie decydują się na powrót do klasycznych metod zegarmistrzowskich, aby ograniczyć horologiczną modernizację branży zegarkowej w tych latach jest zbyt szybka.
怎样 Jakie osoby są niezależnymi zegarmistrzami? Przede wszystkim większość z nich to Szwajcarzy, ale także kraje z Szwajcarii, takie jak francuski, niemiecki i chiński, choć pochodzą z całego świata, ich liczba jest niska. W AHCI (Independent Watchmaker Institute) zarejestrowanych jest nie więcej niż 40 niezależnych zegarmistrzów (plus zmarłych i zastępców) Chociaż nie wszyscy niezależni zegarmistrze muszą dołączyć do AHCI, liczbę tę można zasadniczo uzyskać z Strona odzwierciedla prawdziwy stan niezależnego zegarmistrza.
W spokojnej dolinie niezależni zegarmistrzowie próbują pomóc przemysłowi zegarmistrzowskiemu w odzyskaniu utraconego rzemiosła i tradycyjnych metod produkcji; poważnie poszerzyli „artystyczne” cechy zegarków mechanicznych, a niezależny zegarmistrz charakteryzuje się strukturą i funkcją ruchu. Nowe pomysły obejmują również unikalny projekt układu i wyglądu. Każda osoba musi samodzielnie zaprojektować, przetworzyć, zmontować i wyregulować zegarek lub zegar, aby zrealizować całkowicie nową koncepcję. Dlatego kunszt niezależnych zegarmistrzów jest często wyższy niż zwykle. „Standard branżowy”.
Zarabianie pieniędzy nie jest celem
Znany niezależny zegarmistrz Richard Mille spędził pełne 3 i pół roku na projektowaniu swoich osobistych dzieł RM011, aby osiągnąć poziom satysfakcji, powiedział, że jego kumple upadną, gdy w końcu zmontują zegarek. Sam zegarmistrzostwo jest pracą techniczną, a proces produkcji jest bardzo elastyczny. Zajmuje trochę czasu, od momentu zainspirowania się do oceny jego wykonalności, dlatego gotowy produkt każdego zegarka jest cenny i był wielokrotnie zbierany przez miliarderów .
Chociaż wartość jest wysoka, zarabianie pieniędzy nie jest jedynym celem branży, a czasem łatwo popaść w dylemat z powodu tego przedwczesnego uporczywości. Osobista marka niezależnego zegarmistrza jest pełna silnego osobistego stylu zegarmistrza. Od projektu tarczy do materiału, jest on determinowany przez siebie. Części zegarków są polerowane przez inteligentne ręce. Zużyte wykonanie i energia są dalekie od zegarków zmechanizowanych W rezultacie zwiększyło to liczbę obserwujących, ale zbyt wysoka cena zniechęciła wielu ludzi.
Niezależne marki zegarków, które musisz znać
FranFranck Mueller
最 Najpopularniejsza marka osobowości w ostatnich latach, wszystko wynika z unikalnego projektu i produkcji tego mistrza. Przesadna, wydłużona obudowa w kształcie beczki i różne kolory krokodylowej skóry to jej charakterystyczne projekty, a unikalny design Crazy Hours stanowi precedens w projektowaniu zegarków. Na tarczy „Mad Time” skala czasu od 1 do 12, która kontynuuje tradycję przez setki lat, jest całkowicie zakłócona, a wskazówki zegarka wskazują czas, skacząc. Ta pozornie szalona tarcza zegarka w rzeczywistości uosabia nadludzką mądrość mistrza i zaawansowane koncepcje projektowe i jest pełna nadludzkiej mądrości. Wayne Rooney, napastnik Premier League „Red Devils” z Manchesteru United, otrzymał w zeszłym roku prezent urodzinowy od swojej dziewczyny – zegarek Franka Mullera za 15 000 funtów.
Parmigiani Fleuier
大师 Mówi się, że mistrz był znanym projektantem Patek Philippe, a później zaczął tworzyć swój własny markowy zegarek pod Patek Philippe. Parmigiani używa również obudowy w kształcie beczki na wino, ale jej kształt jest bardziej prostokątny, a zarówno tarcza, jak i krawędź skrzynki są rzeźbione. Proces jest bardzo wykwintny. Mechanizm, z którego korzysta, jest nienaganny, jego jakość jest absolutnie pierwszej klasy i jest w większości wykonany z metali szlachetnych, więc jest drogi, ogólnie nawet droższy niż Patek Philippe, a wiele z nich jest produkowanych w ograniczonych ilościach.
Harry Winston
Osiągnięcia znanej marki biżuterii Harry Winston w branży zegarmistrzowskiej są oczywiste dla wszystkich. Seria Opus jest liderem, a jej unikalny model operacyjny to także duża liczba zwolenników, ale jest powiedzenie „zawsze naśladowany i nigdy nie prześcignięty”. Jest to również bardzo odpowiednie. Epicki tourbillon uruchomiony w 2009 roku wstrząsnął ołtarzem, a epicki tourbillon nr 2, który został wydany w nocy z Bazylei w 2011 roku, był jeszcze bardziej idealny. Wewnętrzny wałek o stopniu nachylenia potrzebuje tylko jednego obrotu w ciągu 40 sekund. Wsteczne wskazówki godzinowe i minutowe znajdują się odpowiednio na godzinie trzeciej i szóstej. W połączeniu z nierówną ekscentryczną konstrukcją, 8 warstw szafirowego kryształu (5 warstw na tarczy, z czego 3 Warstwy są używane do niezależnych małych tarcz, podczas gdy tył obudowy jest wyposażony w 3 warstwy), jak miasto w kosmosie. Poza szokiem czujemy rodzaj harmonii, prosty i delikatny, złożony i prosty, niezapomniany.