[Przed Sihh 2017] Jaeger-lecoultre Nowa Data Tabela Faz Księżyca

Cudowne zmiany w zyskach i stratach faz księżyca były inspiracją dla zegarmistrzów Jaeger-Lecoultre od dawna. Klasyczny wyświetlacz fazy księżyca, który pierwotnie należał do wysokiej klasy zegarków jubilerskich, został teraz wspaniale zaprezentowany w nowej pracy zegarka randkowego Rendez-Vous.

Zegarek fazy księżycowej z serii randkowej Jaeger-LeCoultre, jego kształt jest prosty i miękki, wyświetlacz fazy księżycowej jest szczególnie atrakcyjny, jest to wersja ze stali nierdzewnej

Jaeger-LeCoultre wprowadza na rynek nowy zegarek z fazą księżycową z serii randek, będący jednym z nadchodzących zegarków i zegarów w Genewie w 2017 roku. Ta klasyczna cecha fazy księżycowej uroczo pokazuje wyjątkową osobowość zegarka fazy księżycowej w serii randkowej. Ten zegarek fazy księżyca jest dostępny w kolorze różowego złota i stali nierdzewnej, jego funkcja fazy księżyca jest doskonała i doskonała, a tylko jeden dzień błędu kumuluje się co 985 lat. Tarcza giloszowa tego księżycowego zegarka ma głęboką teksturę, a środek tarczy ma delikatny i wyraźny wyświetlacz fazy księżyca. Dysk z wyświetlaczem fazy księżyca jest piaskowany i wygląda jak gwiazda na nocnym niebie i świeci ruchomym światłem, które jest bardzo trójwymiarowe i bardzo przyjemne dla oka. Jednocześnie zegarmistrzowie fabryki zegarków Jaeger-LeCoultre wiernie odtwarzają różne oblicze księżyca, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak księżyc migocze i zmienia się w czasie. Ten zegarek z fazą księżyca ma również niezwykle delikatną małą sekundę z drugiej ręki, niski i elegancki, po raz kolejny podkreślając wyjątkową technologię zegarmistrzowską wysokiej klasy.
Ten niezwykły zegarek w fazie księżyca ma średnicę 36 mm, a rzadkie kunsztowanie fabryki zegarków Jaeger-LeCoultre stanowi wspaniały nowy element tego zegarka w fazie księżyca. Ponadto ramka i tamborek tego modelu są inkrustowane diamentami o szlifie brylantowym, co jest cichym błyskiem światła. Kultowa konstrukcja Jaeger-LeCoultre wyróżnia się spośród zaokrąglonych linii obudowy, ramki, tarczy i faz księżyca. Ikoniczne wskazówki w kształcie gwiazdy wskazujące tarczę wskazują datę następnej wizyty użytkownika.

Wskaźnik fazy księżyca na płycie czołowej jest oszroniony, aby stworzyć jasne, gwiaździste niebo.

Informacje techniczne
Mechanizm: automatyczny mechanizm nawijania Jaeger-LeCoultre 935A
Częstotliwość wibracji: 28 800 razy na godzinę
Rezerwa chodu: 40 godzin
Liczba części: 267
Liczba klejnotów: 42
Funkcja: godzina, minuty, drugi wyświetlacz, wskaźnik fazy księżyca
Sprawa
Materiał: stal nierdzewna, 18-karatowe różowe złoto
Średnica stołu: 34 mm
Wodoodporność: 30 metrów
Pasek: skórzany strusi lub krokodylowy pasek ze składanym zapięciem i wymiennym systemem pasków