Przełomowy Wybór Między Siłą A Pięknem Zegarek Roger Dubuis Roger Dubuis Excalibur King Series

18 czerwca aktor Ma Tianyu nosił automatyczny zegarek Roger Dubuis Roger Dubuis Excalibur King Series, który uczestniczył w konferencji w Szanghaju na festiwalu filmowym „Army of the Army”. W filmie Ma Tianyu po raz pierwszy wcieliła się w żołnierza i podjęła inicjatywę, by poprosić o serię ściśle zmilitaryzowanego szkolenia. Oczy, które minął w ujęciu, były stanowcze i wyraziste. Na tej konferencji Ma Tianyu zdecydowała się na automatyczny zegarek z serii Roger Dubuis Rocali Dubuis Excalibur, nieograniczona moc jest niezwykłym źródłem duchowym. Szara satynowa tarcza jest inkrustowana białymi rzymskimi cyframi, co nie przyciąga wzrok, ale nie można go zignorować, a dojrzały i mocny obraz jeszcze bardziej lśni nadgarstkiem.

Ma Tianyu nosi zegarek automatyczny Roger Dubuis Rocali Dubuis Excalibur 42 (model: DBEX0537) na konferencji w Szanghaju „Army of the Army”
 Seria Roger Dubuis Roger Dubuis Excalibur King, odwaga do przekraczania granic wiedzy i umiejętności, w połączeniu z najwyższą kontrolą technologii i estetyki na dwóch poziomach, jako najbardziej reprezentatywna dla siły marki i piękna przełomowego wyboru. Stał się również ulubionym zegarkiem Ma Tianyu. Samozwijający się zegarek Excalibur z serii 42, który nosi, jego osadzona w diamentach koperta i ramka w kolorze różowego złota prezentują spektakularny trójwymiarowy efekt wizualny, podkreślając kultowy kształt gwiazdy szkieletu i ducha rzemieślniczego szkieletu Energia jest w pełni wyświetlana podczas ruchu.

Ma Tianyu ma na sobie automatyczny nakręcany zegarek Roger Dubuis Roger Dubuis Excalibur 42 (model: DBEX0423), aby otrzymać nagrodę „Weibo Przełomowy aktor roku”