Van Cleef I Arpels – Cudowność Diamentów

Prawie w każdą Wigilię Bożego Narodzenia każda marka biżuterii wymyśli pełną listę prezentów świątecznych, ozdobi najpiękniejsze świąteczne okno, a nawet uruchomi nowe prace projektowe na Boże Narodzenie. Niezależnie od tego, czy są to jasne klejnoty, wspaniałe inspiracje czy ekscytujące projekty, zawsze mogą stać się najpiękniejszą dekoracją na festiwalu, tworząc najbardziej radosną świąteczną atmosferę …
   W te Święta Bożego Narodzenia Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels wprowadził na rynek coroczną serię ekskluzywnej biżuterii i zegarków Diamond Breeze. Seria Diamond Breeze została zainspirowana zamiecią śniegu i białych diamentów jako jedyny bohater tej zimowej serii, pokazując najczystszą jasność i luksus w zimie. Od nowej kolekcji Snowflake, która kontynuuje w klasycznym stylu lat 40. XX wieku, po kolekcję À Cheval, która nosi nazwę „dwustronnej” inkrustacji, klasyczną kolekcję Sweet Alhambra po raz pierwszy ozdobioną diamentami oraz kolekcję wysokiej jakości biżuterii Cadenas pełną współczesnej i awangardowej Zegarki, to wszystko, bez względu na to, czy jest to wielka biżuteria haute i zegarki, czy zwykła koniczyna, wszystkie ozdobione diamentami. Diamenty przeplatają najbardziej radosny i wesoły ruch tej zimy Van Cleef & Arpels.

Kolekcja luksusowych płatków śniegu
   Snowflake jest źródłem inspiracji dla serii Snowflake: nowa biżuteria Snowflake jest naprawdę tak piękna i jasna jak płatki śniegu, ale bardziej genialna. W designie, łącząc puste i symetryczne elementy geometryczne, proste i odważne, gładkie linie. Postawa robienia płatków śniegu z diamentami jest naprawdę odświeżającą scenerią w zimie.

Bransoletka Van Cleef & Arpels Snowflake, platyna, białe złoto, okrągłe diamenty
Pierścionek bandeau Snowflake Van Cleef & Arpels, platyna, okrągłe diamenty
Naszyjnik Van Cleef & Arpels Snowflake, platyna, białe złoto, okrągłe diamenty

Naszyjnik Van Cleef & Arpels Small Snowflake, platyna, okrągłe diamenty
Duże płatki śniegu Van Cleef & Arpels w kolorze platyny, białego złota, okrągłych diamentów
Podwójny kwiat Van Cleef & Arpels Snowflake, platyna, okrągłe diamenty
Kolekcja Pure Classic Sweet Alhambra
   Kolorowa koniczyna Sweet Alhambra, która zawsze była kolorowa, jest dziś ozdobiona diamentami. Niezależnie od tego, czy jest to świeży i prosty naszyjnik lub bransoletka z pojedynczej koniczyny, czy wiele długich naszyjników z koniczyny kołyszących serpentyny, nie ma nic czystego i naturalnego.

Kolekcja Van Cleef & Arpels Kolekcja Van Cleef & Arpels Sweet Alhambra

Kolekcja Van Cleef & Arpels Kolekcja Van Cleef & Arpels Sweet Alhambra
Awangardowe zegarki Cadenas
   Van Cleef & Arpels to zimowy prezent diamentowy, nie zapomnij przygotować awangardowych zegarków dla przyjaciół, oczywiście również osiągniętych dzięki diamentom. Nowy zegarek Cadenas, zainspirowany klasycznym stylem zegarków Cadenas z 1935 roku, jest obecnie najczęściej oglądany. Fazowana tarcza i podwójnie okrągła bransoletka z zawiasami do eleganckiego czytania czynią tę serię wyjątkową. I tym razem zegarek Cadenas, specjalnie wypuszczony na Boże Narodzenie, wszystkie ozdobione diamentami, wykwintne inkrustowane płatkiem śniegu, wykwintne inkrustowane diamentem księżniczki, stają się najpiękniejszym partnerem zegarka Cadenas zimą.

Zegarek diamentowy Van Cleef & Arpels Cadenas Sertie
Białe złoto, diamenty, masa perłowa, pasek ze skóry aligatora, mechanizm kwarcowy

Van Cleef & Arpels Cadenas Pavée Bransoletka Lub złota bransoletka z brylantami
Białe złoto, diamenty, mechanizm kwarcowy

Diamentowy zegarek Van Cleefa i Arpelsa Cadenasa Pavée
Białe złoto, diament, pasek ze skóry aligatora z mechanizmem kwarcowym
   Jeśli twój umysł chce tylko użyć diamentów, aby wyrazić wystarczająco dużo, to czy ta fantastyczna lista prezentów świątecznych od Van Cleef & Arpels cię porusza?