Wprowadzenie Do Modelu Wieczystego Kalendarza Z Podwójną Strefą Czasową W Atenach

Sztywna tarcza wiecznego kalendarza Quadrato Square Dual Time Zone w Atenach jest odpowiednia dla wszystkich nadgarstków. Trójwarstwowa konstrukcja powierzchni łączy w sobie estetykę sztuki współczesnej z funkcjami zegarka Dzięki specjalnie zaprojektowanym pustym wskaźnikom wszystkie wskazówki na tarczy są czytelne, w tym duża data, dzień tygodnia, miesiąc, rok i 24-godzinny czas domowy. Tarcza jest wyraźnie rozmieszczona, aby ułatwić czytanie. Kwadratowy pierścień zewnętrzny zegarka jest wykonany z wysokiej jakości emalii, która nie jest łatwa do noszenia i ma nieskończoną kreatywność.

专利 Opatentowane mechaniczne serce tego zegarka jest jak dzieło sztuki przedstawione pod szafirowym szkłem kryształowym. To jedyny zegarek na świecie, który może regulować wszystkie funkcje wiecznego kalendarza za pomocą jednej korony. Nawet w 2100 r. Wieczne kalendarze innych marek muszą zostać zwrócone do fabryki, a zegarmistrz otworzy pokrywę, aby skorygować błąd. „Wieczny zegarek w Atenach Quadrato Square z podwójną strefą czasową” może cofnąć datę o jeden dzień sam, tzn. Może przejść do sekund. Nowy wiek

„Wieczny kalendarz Quadrato Square z podwójną strefą czasową” jest wyposażony w opatentowany przycisk szybkiej regulacji wskazówki godzinowej, bez zdejmowania zegarka, możesz szybko ustawić godzinę i datę drugiego miejsca, po prostu naciskając przycisk (+) (-) szybkiego dostosowywania, umożliwiając ludziom uchwycenie minut i sekund. . Wskazówki w kształcie strzałek mogą wskazywać godzinę domu lub drugie miejsce, tworząc precedens dla dużego wyświetlania daty dwóch okien zegarka oraz pierwszego, który odwraca styl ruchu, rok, miesiąc, datę i tydzień, wszystkie cztery okna (+ Klawisz (-) szybko przesuwa się do przodu lub do tyłu, a jego unikalny projekt zdobył światowe wynalazki patentowe, co jest doskonałym przykładem ruchu wykonanego przez Ateny.