Wprowadzenie Do Zegarka Chronografu Z Zegarem Kolumnowym Longines I Kolumną

Longines wprowadza na rynek chronograf z kolumnowym kołem Longines Rekordowy chronograf z kolumnowym kołem, wyposażony w sekundową wskazówkę z bezpośrednim napędem i linijką kursora, ustanawiając tym samym nowy kamień milowy w oryginalnej technologii zegarmistrzowskiej. W 2008 roku Longines zastosował mechanizm chronografu z kołem kolumnowym w projektowaniu mechanicznych chronografów, demonstrując swoją wiedzę specjalistyczną we współczesnym designie, a ten nowy model pokazuje również ciągle zmieniającą się technologię zegarmistrzowską i elegancki urok.
 Longines Column-Wheel Chronograph Record łączy różne elementy, a nowy projekt przypomina współczesną replikę modelu Longines. Niepowtarzalny ruch koła kolumnowego odziedziczył istotę pierwszego stopera chronograficznego Longines od jego założenia w 1878 r. Ponadto kolumna chronografu Longines z kolumną chronologiczną wyposażona jest w centralną wskazówkę sekundową z bezpośrednim napędem i linijkę kursora, co przypomina mechaniczny chronograf zaprojektowany przez Longines w 1966 r. System ten umożliwia użytkownikom łatwe czytanie chronografu. I dokładnie odczytaj względne położenie środkowej ręki z jej linijką kursora i stałą podziałką tarczy. Centralnie sterowana sekundnik z linijką kursora czyni ten zegarek jednym z najnowocześniejszych zegarków mechanicznych.

Longines chronograf z kołem kolumnowym mleczny, 9 cali, powlekany Super-LumiNova
 Longines Column-Wheel Chronograph Record ma sportowy design, który przypomina jego funkcje chronografu. Automatyczny ruch nawijania jest umieszczony w obudowie ze stali nierdzewnej o średnicy 41 mm. Kremowa lub czarna tarcza z 30-minutowym zegarem o godzinie 3, 12-godzinnym zegarem o godzinie 6, małym licznikiem sekund o godzinie 9 i okienkiem daty o godzinie 4 i Między godziną 5. Ręce są traktowane powłoką Super-LumiNova, a środkowa czerwień z linijką kursora bezpośrednio napędza sekundnik, którego można używać w połączeniu ze stałą podziałką na tarczy, aby umożliwić użytkownikowi odczytanie ósmej cyfry. Elegancki czarny pasek ze skóry krokodylowej The Longines Column-Wheel Chronograph Record nawiązuje również do klasycznego stylu zegarków wprowadzonego przez Longines w latach 60.
 Wyposażony w 27-kamienny mechanizm L688.2 z kamieniem szlachetnym, jest wyposażony w automatyczny mechanizm kalibru o średnicy 30 mm i wysokości 7,90 mm. Koło kolumny znajdujące się w ruchu może sterować funkcjami chronografu (start, stop, reset). Longines specjalnie poprosił inżynierów ETA o zbudowanie koła kolumny tego zegarka, dzięki czemu ten mechaniczny stoper chronografu będzie łatwy w obsłudze. Wystarczy nacisnąć kanał ciśnieniowy, aby uruchomić i zatrzymać funkcję chronografu oraz wskazówkę zerowania. Niebieskie stalowe koło prowadzące kolumny jest jak dzieło sztuki, a cały ruch jest bardziej zintegrowany z tradycyjnymi systemami technologicznymi i nowym stylem. Oprócz cech precyzyjnej konstrukcji Longines stworzył specjalny mechanizm L688.2, który może spełnić wymagania dotyczące czasu.
 Perfekcyjne połączenie funkcji chronografu i estetyki zegarków od lat 60. Chronograf kolumnowy Longines z chronometrem kołowym Rekord to zdecydowanie współczesne dzieło, które jest hołdem dla wielkiej tradycji mechanicznego chronografu.

Longines chronograf z kołem kolumnowym czarny, 9 cali, powłoka Super-LumiNova
 Zegarmistrz Longines, który powstał w Saint-mil w Szwajcarii w 1832 roku, świętował nieprzerwaną i długą historię zegarmistrzostwa przez 180 lat w 2012 roku i nalegał, aby proces zegarmistrzowski łączył tradycję, elegancję i funkcjonalność. Longines od dawna zajmuje się produkcją zegarów na różnych mistrzostwach świata sportu i od dawna współpracuje z różnymi międzynarodowymi stowarzyszeniami sportowymi, aw ostatnich latach bardziej zaangażował się w sporty jeździeckie. Longines jest członkiem Swatch Group, wiodącego na świecie producenta produktów do pomiaru czasu. Marka używa Flying Hourglass jako zarejestrowanego znaku towarowego i działa w ponad 130 krajach na całym świecie.