Wspaniały I Wspaniały Zegarek Omega Omega Sea Horse Aqua Terra

Hipokampowa seria Aqua Terra Omegi niedawno się zmieniła, dodając proste, szczegółowe i kreatywne elementy, dzięki czemu zegarek jest bardziej wyrafinowany i elegancki. W 2018 roku marka celowo zaprezentowała szereg nowo zaprojektowanych zegarków w stylu „klejnotów”, dzięki czemu cała seria jest jeszcze bardziej niezwykła.

Seria Aqua Terra dodaje projekty biżuterii w 2018 roku, które są zarówno wspaniałe, jak i eleganckie

Nowy zegarek jubilerski Seahorse Aqua Terra ma symetryczną kopertę 38 mm i wskazówki odlane ze 18-karatowego złota Sedna ™ oraz ozdobiony diamentową ramką, a na każdej z nich umieszczono rubin w kształcie markiza w skali 12-godzinnej. Wykończenie powierzchni jest wyjątkowe i eleganckie, wykonane ze srebra, 18-karatowego złota Sedna ™ i 18-karatowego złota falistego z 191 diamentami. Przeplatany wzór giloszowy jest złożony, aby wydobyć rytm oceanu.

Oprócz zestawu ramek z pięknymi diamentami, piękny falisty wzór na płycie czołowej jest również ustawiony z maksymalnie 191 diamentami, a znaczniki godzin są ozdobione marżowanym rubinem, który emanuje pięknem cennego rzemiosła

Z boku obudowy znajduje się stożkowa korona z kolekcji Aqua Terra, wytłoczona z błyszczącym logo omega. Zegarek jest wyposażony w jasnoczerwony skórzany pasek i wbudowany mechanizm chronometru współosiowego 8807. Precyzja, wydajność i funkcje antymagnetyczne zostały dokładnie przetestowane, aby osiągnąć najwyższy w branży standard certyfikacji.

Zegarek na biżuterię Sea Horse Aqua Terra

18K Sedna ™ złoty / 8807 mechanizm samozwijający / godzina, minuta, drugi wyświetlacz / diamenty bezelowe, tarcze diamentowe, znaczniki godzin z rubinem / szafirowym kryształem, przezroczysta tylna pokrywa / wodoodporność 150 metrów / średnica 38 mm / Cena referencyjna: 225 000 RMB