Wybór Świąteczny Beautiere Obejrzyj Rekomendację

Kiedy zabrzmiała muzyka i świeciły światła, palce baletnicy kołysały się jak biały i uroczy łabędź, opowiadając romantyczną chwałę śnieżnej świątecznej nocy. Luksusowy i genialny zegarek jubilerski sprawia, że ​​nadgarstki szlachetnej kobiety migoczą jak urocze gwiazdy w nocy i rozświetlają noc Bożego Narodzenia. Zbliża się sezon wakacyjny, a Carl F. Bucherer wybiera zegarek Alika Swan Swan dla szlachetnego i romantycznego ciebie.

 
      Niezwykły zegarek, klasyczny symbol

 Bucherer dodaje nowy dodatek do kobiecej kolekcji „Alija”, Alija Swan Swan Watch. Nazwa tego zegarka stanowi szczególny hołd dla rodziny Bucherer, a jednocześnie świadczy o ich pomyślnym marzeniu o przedsiębiorczości w Lucernie wiele lat temu. Nazwa zegarka opiera się również na wpływowych symbolach, mitach i romansach. Podobnie jak brzydki szary „Ugly Duckling”, w końcu zamienia się w białego i uroczego łabędzia. Zegarek Swan Swan z Alija również interpretuje swoją nową historię w serii.

Tradycyjne kunszt

 Koperta diamentowego zegarka Aliga Swan jest ozdobiona 348 diamentami, 137 tarczami, 844 bransoletkami i 1 koroną. Każdy diament jest najwyższej jakości i jest starannie ustawiany ręcznie, aby idealnie wyświetlać Bucherera Rzemiosło jubilerskie pierwszej klasy jest fascynujące i chwalebne; smukły łańcuszek przypomina długą szyję łabędzia, która delikatnie owija się wokół jadeitowego nadgarstka; zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy z funkcją podziału czasu, który jest zarówno wspaniały, jak i praktyczny.

Specyfikacje techniczne

Model: 00.10702.02.90.27

Mechanizm: kwarc

Funkcja: godziny, minuty

Koperta: białe złoto 18K, wysadzane diamentami 348 TW vvs (3,30 karata), dwustronnie antyrefrakcyjny zakrzywiony szafirowy kryształ, wodoodporny do 30 metrów, średnica 26,5 mm x 38 mm, grubość 7,4 mm

Tarcza: 18-karatowe białe złoto, wysadzane brylantami 137 TW vvs (1,20 karata)

Korona: zestaw z 1 diamentem

Pasek łączący: 18-karatowe białe złoto z diamentami 844 TW vvs (8,70 karata)

Global Limited: 88