Wykonanie Estetycznego Stylu Krótki Komentarz Do Zegarka Girard Perregaux Vintage 1945 Series

Damski zegarek Girard Perregaux Vintage1945Lady łączy w sobie elementy logo tej serii, żeńskiej reprezentantki klasycznej serii, pięknej i nieatrakcyjnej. Dziś Watch House przedstawia kobiecy zegarek Girard Perregaux z serii VINTAGE 1945. Oficjalny model zegarka to: 25860D11A121-CK7A.

  Obudowa ze stali nierdzewnej jest inkrustowana dwoma drobnymi diamentowymi paskami, a harmonijne połączenie prostych linii i krzywych wywodzi się z estetycznego dziedzictwa marki z początku XX wieku. Po bliższym przyjrzeniu się każdy szczegół zegarka wydaje się czerpać ze stylu Art Deco, ale całość pokazuje niewątpliwie nowoczesny temperament.

 

Zakrzywiony kontur etui jest bardzo kobiecy i zmysłowy, a korona idealnie pasuje do etui, dzięki czemu zegarek jest prostszy. Czas kwitnie w pięknej przestrzeni tarczy, a każda chwila jest wyjątkowa. Zegarek ma lekki pierścień na nadgarstku zapewniający wygodne dopasowanie dzięki zoptymalizowanemu ergonomicznemu designowi.

 
Koperta ze stali nierdzewnej jest ozdobiona koronką w kształcie diamentu, a na koronie wygrawerowane jest klasyczne logo „GP” Girarda Perregaux.

 

Zegarek jest wyposażony w biały skórzany pasek ze skóry aligatora, a klamra wykonana jest ze stali nierdzewnej z klamrą z klamrą, która jest prosta, bezpieczna i łatwa do noszenia.

 
Zakrzywiona tarcza zegarka idealnie pasuje do etui. Układ tarczy jest rygorystyczny, temperament prosty, a szczegóły subtelne.

 

Centralny prostokątny ślad minutowy jest zaokrąglony ludzkimi rękami, aby lepiej pasował do zakrzywionej powierzchni tarczy. O godzinie 12 siedzi na tronie w centrum miasta i patrzy w dół na cichą datę o godzinie 6. O godzinie 9 i o 3 diamenty są ustawione naprzeciw siebie.

 
Zegarek jest wyposażony w biały pasek ze skóry aligatora i klamrę ze stali nierdzewnej.

 

Domowy ruch Girarda Perregaux GP02700 prezentuje wyjątkową konstrukcję mechaniczną poprzez szafirową obudowę z tyłu. Ten zegarek GP Girard-Perregaux to najmniejszy samozwijający się mechanizm marki, specjalnie zaprojektowany do zegarków damskich i dedykowany kobietom, które są bardzo zainteresowane konstrukcją mechaniczną.

 

GP02700 to jeden z najnowszych ruchów samozwijających opracowany przez Girarda-Perregaux, charakteryzujący się małą strukturą i doskonałym wykonaniem. Dzięki średnicy zaledwie 19,40 mm mechanizm ten jest idealny do zegarków damskich. Wśród wszystkich cech technicznych wyróżnia się jednokierunkowy obrotowy wirnik automatyczny zamontowany na ceramicznych łożyskach kulkowych, który pozwala uniknąć problemów z regularnym smarowaniem automatycznego wirnika.

 

Podsumowanie: Oprócz systemu kalendarza skoków pół-natychmiastowych, układ napędowy ruchu może wyświetlać sekundy w postaci środkowej ręki, małe sekundy przy godzinie 9 lub 10 bez dodawania modułów mechanicznych; w zależności od drugiej ręki Pozycję można zintegrować z systemem kół transmisyjnych za pośrednictwem podwójnych części trójkołowych bez pomocy sprężyn ciernych; można ją popychać ostro i starannie, bez względu na pozycję drugiej ręki, i nie jest wymagana specjalna regulacja przez zegarmistrza. Ponadto dwa końce szyny koła równoważącego są zamocowane, co ułatwia dokładniejsze dostrojenie koła równoważącego, dzięki czemu jego długotrwałe działanie jest bardziej niezawodne i znacznie upraszcza procesowi regulacji koła równoważącego przez zegarmistrza. Obecnie krajowa cena tego zegarka wynosi 98 000 juanów. Nie przegap tego, jeśli Ci się spodoba.
Aby uzyskać więcej informacji na temat oglądania, kliknij: zhibai / 29993 /